Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ConvertXtoDVD 3.8.0h

Program (dawna nazwa to DivxToDVD) umożliwia łatwe nagranie plików wideo na płytę DVD, którą będzie można odtworzyć w stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 407
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Vso-software
Rozmiar: 17.41 MB
Nazwa pliku: vsoConvertXtoDVD3_setup.e...

[inne wersje programu ConvertXtoDVD]
ConvertXtoDVD to popularne narzędzie do konwersji plików wideo. Program ten pozwala zmienić format praktycznie dowolego materiału filmowego i zapisać go na płycie DVD. Bez najmniejszego problemu narzędzie odczyta formaty AVI, DivX, mkv, MPEG 1 i 2, pliki nagrane za pomocą kamer cyfrowych, zgrane za pomocą kart telewizyjnych i wiele innych. Ogromną zaletą aplikacji jest to, że nie trzeba instalować żadnych dodatkowych kodeków. Podobnie jest z formatami audio. Nie stanowią dla aplikacji problemu pliki AC3, DTS czy OGG, nie zapominając oczywiście o tak popularnych jak MP3 i WMA.

Funkcje programu nie ograniczają się jedynie do prostej konwersji. Za pomocą aplikacjii i wbudowanych w nią szablonów można szybko stworzyć własne menu płyty uzupełnione o tła, podkład dźwiękowy czy wideo. Możliwości ConvertXtoDVD nie byłyby również pełne gdyby program nie obsługiwał napisów. Do dyspozycji masz więc między innymi formaty SRT, SSA.

Plik wynikowy można zapisać w standardzie PAL lub NTSC. Do wyboru masz też format obrazu. Tylko od ciebie zależy, czy będzie to 16:9 czy na przykład 4:3. Na plus należy także zaliczyć programowi funkcje wykorzystujące wiele rdzeni procesora. Dzięki temu proces konwersji odbywa się bardzo szybko. Używajac ConvertXtoDVD nie trzeba się nawet martwić o narzędzia do wypalania płyt – odpowiedni moduł został umieszczony w aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.