Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Stick 2.7.0.4

Rozszerzenie do pulpitu systemowego, które pomoże ci w dostępie do często wykorzystywanych narzędzi i aplikacji. Dzieki ekranowym zakładkom (ScreenTabs) możesz otwierać dodatkowe okna odpowiadające funkcjom edytora tekstu, eksploratora, kalendarza, przeglądarki internetowej lub agregatora aktualności. W odróżnieniu od tradycyjnych okien, te możesz natychmiast zminimalizować do postaci nazwy zakładki.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 373
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: iWonder Designs
Rozmiar: 5.87 MB
Nazwa pliku: Stick2.7.exe

[inne wersje programu Stick]
Rozszerzenie do pulpitu systemowego, które pomoże ci w dostępie do często wykorzystywanych narzędzi i aplikacji. Dzieki ekranowym zakładkom (ScreenTabs) możesz otwierać dodatkowe okna odpowiadające funkcjom edytora tekstu, eksploratora, kalendarza, przeglądarki internetowej lub agregatora aktualności. W odróżnieniu od tradycyjnych okien, te możesz natychmiast zminimalizować do postaci nazwy zakładki. Dzięki temu nie zabierasz miejsca na pulpicie ani na pasku zadań. Możliwość robienia na bierząco notatek ucieszy wszystkich tych, którzy ciągle skrobią coś w zeszycie lub na kartkach przy klawiaturze.

Każde okienko można dostosować do własnych potrzeb przez zmianę ustawień przezroczystości, automatycznego pokazywania, "zawsze na wierzchu" i wielu innych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.