Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ALLPlayer 3.2 pl

Odtwarzacz wszelkich plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągnietych plików filmowych (FIXAVI). Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem oraz samodzielnie pobierac napisy odpowiednie do filmu. Ponadto ALLPlayer w razie potrzeby sam pobiera brakujące kodeki z Internetu (LiveUpdate)

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2903
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MarBit
Rozmiar: 1.73 MB
Nazwa pliku: ALLPlayerV32.exe

[inne wersje programu ALLPlayer]
Odtwarzacz wszelkich plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągnietych plików filmowych (FIXAVI). Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy) zapewnia, że zawsze zdążymy przeczytać wszystkie teksty (zdarza się, iż napisy są zbyt "gęsto" uporządkowane). Program sam analizuje długość napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia. Kolejną zaletą programu jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD. Ponadto ALLPlayer w razie potrzeby sam pobiera brakujące kodeki z Internetu (LiveUpdate).

Aplikacja dysponuje także equalizerem, z możliwością wyświetlania spectrum dźwięku. Radzi sobie także z odtwarzaniem plików zabezpieczonych DRM.

Nowości wersji 3.2:

Główne poprawki związane są z lepszą pracą programu w systemie Windows Vista.

Z innych nowości autor wylicza także:

- Pełna zgodność z interfejsem Aero w Windows Vista, czyli tryb VISTA EVR

- Automatyczne pobieranie napisów do filmu (trzeba włączyć opcję w setup)

- Odnowiona funkcja LiveUpdate

- Poprawiona obsługa kolorowych napisów

- Poprawiona ogólna stabilność programu

- Bezpośrednie odtwarzanie domowych filmów HD nakręconych najnowszymi kamerami AVCHD firm Canon, Sony i Panasonic, skopiowanych z dysku twardego kamery, znajdujących się na dysku AVCHD albo na karcie pamięci.

- Lepsza obsługa formatu H.264/HDTV

- Płynne odtwarzanie zarówno w rozdzielczości standardowej, jak i HD

- Wiele drobnych poprawek i uaktualnień.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.