Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Strażnik Ucznia 2.0 pl

Strażnik Ucznia to kompleksowy system do wszechstronnej kontroli poczynań dzieci i młodzieży korzystających z komputera w domu i szkole.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 664
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Nowe Media
Rozmiar: 1.25 MB
Nazwa pliku: su_demo.zip

[inne wersje programu Strażnik Ucznia]
Strażnik Ucznia to kompleksowy system do wszechstronnej kontroli poczynań dzieci i młodzieży korzystających z komputera w domu i szkole. Dzięki bogatym możliwościom konfiguracyjnym idealnie nadaje się do optymalizacji wykorzystania komputera. Do najważniejszych funkcji programu należą:

- inteligentna, kompleksowa ochrona dostępu do Internetu z klasyfikacją treści oraz blokadą informacji niepożądanych (takich jak przemoc, pornografia, wulgaryzmy, narkotyki, czy strony promujące przemoc i zachowania agresywne)

- możliwość samodzielnego wskazania stron www i aplikacji które mają

zostać zablokowane

- kontrola czasu spędzanego przy komputerze

- automatyczne wykonywanie zrzutów ekranowych, gwarantujących możliwość weryfikacji poziomu zabezpieczeń oraz przeglądnie historii działań użytkownika

- kontrola i wyłączanie komunikatorów, programów edycji rejestru, programów p2p

- utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa, spełniających zalecenia Ministerstwa Edukacji w sprawie instalacji w pracowniach komputerowych oprogramowania zabezpieczającego uczniów korzystających z Internetu przed dostępem do treści, które mogą stanowić zagrożenie dla ich prawidłowego rozwoju.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.