Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Miranda IM 0.7.1

Darmowy, szybki, oszczędny i wyjątkowo elastyczny komunikator internetowy. W nowym wydaniu dodano protokół GG do instalatora, poprawiono kodowanie Unicode, a wiadomości są przechowywane jako UTF-8.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 162
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Miranda IM Project
Rozmiar: 1.5 MB
Nazwa pliku: miranda-im-v0.7.1-unicode...

[inne wersje programu Miranda IM]
Darmowy, szybki, oszczędny i wyjątkowo elastyczny komunikator internetowy. Największą zaletą Mirandy jest możliwość komunikowania się z innymi programami tego typu (ICQ, AIM, MSN, Jabber, Yahoo, Gadu-Gadu, Tlen, Netsend i inne). Aplikacja obsługuje protokół IRC. Na stronie domowej programu znajdziemy ponad 230 darmowych wtyczek, które umożliwiają rozbudowę programu o nowe opcje. Dostępne są również skórki, dzięki którym można całkowicie zmienić wygląd swojego komunikatora.

W nowym wydaniu dodano protokół GG do instalatora, poprawiono kodowanie Unicode, a wiadomości są przechowywane jako UTF-8. Wprowadzono również nowe zarządzanie ikonami, które pozwala jeszcze lepiej dostosować wygląd programu do własnych upodobań. W wersji 0.7 znalazło się szereg poprawek i udogodnień, o których można przeczytać na stronie http://sourceforge.net/project/shownotes.php?release_id=543580
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.