Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

XYplorer 5.20

Menedżer plików umożliwiający przeglądanie wielu folderów jednocześnie za pomocą tzw. kart. Każdy katalog może być zapamiętany. Interfejs programu może się wydawać bardzo skomplikowany, jednak wszystkie elementy dają się swobodnie dostosowywać.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 298
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Donald Lessau
Rozmiar: 799 KB
Nazwa pliku: xyplorer_full.zip

[inne wersje programu XYplorer]
Menedżer plików umożliwiający przeglądanie wielu folderów jednocześnie za pomocą tzw. kart. Każdy katalog może być zapamiętany. Interfejs programu może się wydawać bardzo skomplikowany, jednak wszystkie elementy dają się swobodnie dostosowywać. Twórcy programu wprowadzili również zakładki we właściwościach, co pozwala znacznie przyspieszyć wykonywanie takich operacji jak dostęp do informacji o pliku, wyszukiwanie, atrybuty itp. Wprowadzono również panel ulubionych (znany m.in. z przeglądarki internetowej Opera) zawierający skróty do najczęściej uruchamianych aplikacji, katalgów, adresów URL. Jego zawartość może być dowolnie zmieniania, kolorowana, organizowana w osobne kategorie - jest to szczególnie przydatne przy pracy z dużymi dyskami lub w otoczeniu sieciowym.

Ponadto program oferuje podgląd miniatur obrazków, metadanych w plikach MP3, eksport informacji o plikach do Excela oraz wiele innych ciekawych funkcji.

Wersja 21-dniowa, nie posiada pełnej funkcjonalności wydania komercyjnego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.