Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Revo Uninstaller Pro 3.1.6

Revo Uninstaller Pro to aplikacja do usuwania zainstalowanych w systemie programów i gier.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 70
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VS Revo Group
Rozmiar: 11.37 MB
Nazwa pliku: RevoUninPro_3.1.6.exe

[inne wersje programu Revo Uninstaller Pro]
Revo Uninstaller Pro jest użyteczną aplikacją do kompleksowego usuwania programów z systemu. Program posiada funkcję i narzędzie przypominające aplet „Dodaj/Usuń Programy” wbudowany w system Windows. Czym różni się od niego?

Revo Unistaller Pro kasuje związane z wybranym programem pliki , wpisy do rejestru, skróty, pliki tymczasowe itp. Ułatwia także oczyszczenie Autostartu Windows, historii przeglądarek internetowych lub całych pakietów oprogramowania, jak np. MS Office. Aplikacja wyposażona została również w tzw. tryb łowcy - po wskazaniu z jego pomocą jakiejś ikonki, Revo Unistaller sam wyszuka odpowiednią aplikację i powiązane z nią rzeczy a następnie odinstaluje je. Aplikacja to niewielkie narzędzie, które przyda się także właścicielom nowych notebooków, którzy chcieliby w prosty i szybki sposób usunąć Bloatware - zainstalowane przez producenta komputera, często zbędne, programy.

Wersja płatna posiada opcje i narzędzia, których nie ma w wydaniu darmowym. Są to między innymi wymuszenie deinstalacji, odinstalowywanie kilku aplikacji w tym samym czasie czy też oczyszczanie przeglądarek internetowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.