Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Q-Dir (64-bit) 6.14

Q-Dir to menadżer plików, który można traktować jako alternatywę dla Eksploratora Windows czy popularnego Total Commandera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 182
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SoftwareOK
Rozmiar: 797 KB
Nazwa pliku: Q-Dir_Installer_x64.zip

[inne wersje programu Q-Dir (64-bit)]
Q-Dir to darmowy menadżer plików, który z powodzeniem zastąpić może Eksploratora Windows czy popularny Total Commander - oferując przy tym znaczne możliwości przeglądania plików i zarządzania nimi. Interfejs programu Q-Dir podzielony jest na cztery części, w których użytkownik może wyświetlać różne lokalizacje plików i modyfikować wygląd aplikacji, zmieniając rozmiar poszczególnych okien czy ich układ.

Q-Dir w przejrzysty sposób przestawia wyświetlane pliki i foldery – do różnych typów danych stosowane są różne kolory czcionek, a po kliknięciu np. utworu muzycznego widoczne są informacje o jego wykonawcy, nazwie albumu itp. Program zawiera także mechanizm, który umożliwia przejście do określonych miejsc na dyskach komputera (tzw. Ulubione lokalizacje). Ważną zaletą aplikacji jest jej elastyczność - ma duże możliwości konfiguracyjne, co pozwala dostosować wiele aspektów jej funkcjonowania do swoich potrzeb. Twórcą programu jest SoftwareOK.

Kolejna wersja programu przynosi pełne wsparcie dla Windows 10.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.