Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cyberhawk 1.1.3.2

Bezpłatne w zastosowaniach prywatnych narzędzie sprawdzające komputer pod kątem występowania zagrożeń wirusowych. Dzięki niemu można się ustrzec przed zagrożeniami "dnia zero". Narzędzie wykorzystuje technologię Active Defense do monitorowania uruchomionych procesów i programów. Główną zaletą aplikacji jest prostota obsługi, która nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 264
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Novatix Corporation
Rozmiar: 6.87 MB
Nazwa pliku: Cyberhawk.exe

[inne wersje programu Cyberhawk]
Bezpłatne w zastosowaniach prywatnych narzędzie sprawdzające komputer pod kątem występowania zagrożeń wirusowych. Dzięki niemu można się ustrzec przed zagrożeniami "dnia zero". Polega ono na infekcji nowego typu, której nie są w stanie wykryć tradycyjne skanery, ponieważ nie potrafią jej prawidłowo zaklasyfikować. Do chwili pojawienia się nowych sygnatur i definicji komputer jest bezbronny.

Narzędzie wykorzystuje technologię Active Defense do monitorowania uruchomionych procesów i programów. Główną zaletą aplikacji jest prostota obsługi, która nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i jest dostęna dla początkujących użytkowników. W przypadku ataku program automatycznie blokuje zagrożenia, a jednocześnie wyświetlany jest komunikat na ekranie. Rola użytkownika sprowadza się jedynie do obserwacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.