Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ShadowProtect Desktop 5.2.3

StorageCraft ShadowProtect Desktop to zaawansowane narzędzie to tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania utraconych danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 912
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: StorageCraft
Rozmiar: 126.34 MB
Nazwa pliku: ShadowProtectSetup_5.2.3....

[inne wersje programu ShadowProtect Desktop]
StorageCraft ShadowProtect Desktop posiada szereg funkcji wpływających na bezpieczeństwo plików znajdujących się na komputerze. Backup tworzony jest jako obraz dysku i obejmuje cały nośnik lub wskazaną partycję. Dzięki temu zabezpieczone są wszystkie zainstalowane programy oraz system operacyjny wraz z ustawianiami. Jednocześnie możesz odzyskiwać pojedyncze pliki czy foldery. Jednym kliknięciem podłączasz backup jako kolejny dysk logiczny i możesz przeglądać, kopiować lub nawet edytować zapisane na nim dane. Tworzenie backupu wiąże się z koniecznością przechowywania znacznych ilości danych. Aby ograniczyć ich ilość, w rozwiązaniach StorageCraft stosowane są mechanizmy konsolidacji tworzonych backupów. Codzienne backupy przyrostowe mogą być łączone (konsolidowane) w backupy dzienne, tygodniowe i miesięczne. Dzięki temu rozwiązaniu ogranicza się przestrzeń potrzebną na kopie zapasowe.

StorageCraft ShadowProtect Desktop umożliwia szybkie odtworzenie danych. Co istotne dzięki technologii Hardware Independent Restore kopia zapasowa może być odtworzona na innym sprzęcie niż ten, na którym doszło do utraty danych. Kolejnym wartym uwagi narzędziem jest VirtualBoot, który umożliwia odtworzenie kopii komputera jako maszyny wirtualnej. Wystarczy odszukać najbardziej aktualny backup, kliknąć na niego prawym przyciskiem myszki i wybrać z menu opcję VirtualBoot. Po przejściu przez kreator można korzystać z wirtualnej maszyny.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.