Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Backup4all 5.2.629

Backup4all to użyteczne narzędzie do wykonywania kopii bezpieczeństwa. Możemy ustawić program w tryb planowego wykonywania backupów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 290
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Softland
Rozmiar: 84.83 MB
Nazwa pliku: b4asetup-full_5.2.629.exe

[inne wersje programu Backup4all]
Backup4all jest narzędziem przeznaczonym do tworzenia kopii zapasowych plików zapisanych na dysku. Wygodny i przejrzysty interfejs oraz zaawansowany i uproszczony tryb obsługi powodują, że z programu mogą korzystać zarówno eksperci komputerowi jak i początkujący użytkownicy.

Funkcjonowanie aplikacji Backup4all polega na automatycznym bądź ręcznym wykonywaniu zaplanowanych zadań. W ramach zadania użytkownik może wskazać format plików do umieszczenia w archiwum, miejsce skąd mają być pobierane dane i gdzie należy je zapisać. Do wyboru są lokalne dyski twarde, lokalizacje sieciowe, płyty CD, DVD i Blu-ray bądź serwery FTP, SFTP. Wbudowane filtry pozwalają precyzyjnie określić zawartość kopii. Zdefiniowanych zadań może być wiele a każde z nich obsługiwane jest niezależnie. W każdym momencie dla użytkownika dostępne są statystyki i logi programu a także linia poleceń i funkcja Restore Wizard (czyli backup krok po roku).

W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.