Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zrzutek 1.1 pl

Program służy do badania aktywności użytkownika pracującego na komputerze. Rezultatem jego działania są pliki zawierające zrzuty ekranów. Istnieje możliwość określenia zarówno odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi zrzutami jak również godzin w jakich monitoring będzie się odbywał (np. aktywny w godzinach od 7 do 15).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1763
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MM Studio
Rozmiar: 2.56 MB
Nazwa pliku: instZrzutek.zip

[inne wersje programu Zrzutek]
Program służy do badania aktywności użytkownika pracującego na komputerze. Rezultatem jego działania są pliki zawierające zrzuty ekranów. Istnieje możliwość określenia zarówno odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi zrzutami jak również godzin w jakich monitoring będzie się odbywał (np. aktywny w godzinach od 7 do 15). Ponadto aplikacja pozwala na wybór formy robienia zrzutów - z zawartości całego pulpitu lub tylko aktywnego okna (uruchomionego programu).

Program wyposażony został w przejrzystą przeglądarkę zapisanych ekranów. Zrzutek działa w sposób dyskretny nie zdradzając użytkownikowi swojej aktywności. Dostęp do funkcji programu jak również zgromadzonych ekranów możliwy jest z konsoli, której wywołanie następuje po naciśnięciu specjalnego klawisza.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.