Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Action! 1.17.1.0

Action! to program, który pozwala nagrywać wszystko, co znajduje się na ekranie. Umożliwia także nagrywanie w czasie rzeczywistym filmów ze stron internetowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 884
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Mirillis
Rozmiar: 22.8 MB
Nazwa pliku: action_1_17_1_setup.exe

[inne wersje programu Action!]
Action! umożliwia nagrywanie gier w jakości HD. Dzięki wydajności i wykorzystaniu mocy procesora graficznego (GPU), Mirillis Action! zapewnia najpłynniejsze nagrywanie gier w czasie rzeczywistym. Program pozwala również na wyświetlanie i pomiarowanie aktualnej i średniej wartości klatek/s (FPS) podczas rozgrywki. Aplikacja umożliwia także płynne nagrywanie pulpitu Windows, łatwe tworzenie tutoriali!

Action! umożliwia nagrywanie w czasie rzeczywistym filmów ze stron internetowych. Nagrywaj filmy ze stron internetowych oraz innych aplikacji w czasie rzeczywistym. Z Action! możesz nagrywać wideo zarówno w okienku zaznaczając fragment ekranu jak i w trybie pełnoekranowym. Dzięki wyjątkowej wydajności możesz nagrywać płynnie filmy z każdej strony internetowej. Nagrania może łatwo przesyłać do YouTube i na Facebooka. W najnowszej wersji udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji i poprawek.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.