Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DVDFab 9.1.1.9

DVDFab Platinum to aplikacja do tworzenia kopii płyt DVD i Blu-ray. Można także konwertować pliki multimedialne do różnych formatów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 687
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Fengtao Software
Rozmiar: 46.61 MB
Nazwa pliku: DVDFab9119.exe

[inne wersje programu DVDFab]
DVDFab to Narzędzie służące do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala powielić całą zawartość płyty, łącznie z menu, zapowiedziami oraz kompletem dodatków. Każdy z elementów może zostać pominięty zgodnie z życzeniem użytkownika. Aplikacja DVDFab Platinum obsługuje DVD, HD-DVD oraz Blu-Ray. Pozwala usunąć zabezpieczenia CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 i AACS.

DVDFab pozwala dodatkowo konwertować dane z DVD bezpośrednio do formatów mobilnych, w tym plików obsługiwanych przez takie urządzenia, jak iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360 czy PS3.Umożliwia także wycinanie niepotrzebnych elementów z płyt DVD oraz dzielenie i łączenie scen.). Cały proces kopiowania odbywa się szybko i bez straty jakości - DVDFab posiada prosty kreator, który błyskawicznie kolekcjonuje wszystkie dane niezbędne do kopiowania. Program obsługuje płyty zapisane zarówno w systemie NTSC jak i PAL oraz pozwala usunąć zabezpieczenia związane z regionami, kopiowaniem, itp. Kopię oryginału można zapisać na dyskach DVD+R/RW oraz DVD-R/RW. Program pomaga również wyeliminować błędy związane z fizycznym uszkodzeniem pierwowzoru.

Kolejna wersja programu przynosi wsparcie dla nowej ochrony Java oraz ulepszenie interfejsu. Zlikwidowano także bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.