Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

E-Boda Essential Smile Tablet Firmware Update Utility 1.07

E-Boda Essential Smile Tablet Firmware Update Utility 1.07 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 181
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: download.php?file=LiveSui...
E-Boda Essential Smile Tablet Firmware Update Utility 1.07 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz E-Boda Essential Smile Tablet Firmware Update Utility 1.07, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Intel I350-F2 Ethernet Server Adapter Driver 12.4.36.0 for Serve czy MSI Z68A-GD55 (G3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6823. Aplikacja E-Boda Essential Smile Tablet Firmware Update Utility 1.07 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.