Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lantronix XPort-05 Embedded Ethernet Server Firmware 6.9.0.2

Lantronix XPort-05 Embedded Ethernet Server Firmware 6.9.0.2 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lantronix.

Liczba pobrań: 173
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lantronix
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: xpt05_6902.rom
Lantronix XPort-05 Embedded Ethernet Server Firmware 6.9.0.2 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lantronix.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lantronix XPort-05 Embedded Ethernet Server Firmware 6.9.0.2, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lexmark X3480 Printer Driver 1.0.17.1 for Windows 7 x64 czy Toshiba Satellite L870D Alps Touchpad Driver 7.109.303.117 for W. Aplikacja Lantronix XPort-05 Embedded Ethernet Server Firmware 6.9.0.2 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.