Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Apple MacBook Pro SMC Firmware 1.6

Apple MacBook Pro SMC Firmware 1.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Apple .

Liczba pobrań: 495
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Apple
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MacBookProSMCUpdate1.6.dm...
Apple MacBook Pro SMC Firmware 1.6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Apple .

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Apple MacBook Pro SMC Firmware 1.6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-Z87X-OC (rev. 1.0) BIOS F5q Beta czy Sager NP4760 ENE Card Reader Driver 111.01 for 2000/XP. Apple MacBook Pro SMC Firmware 1.6 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.