Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) BIOS FD

Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) BIOS FD jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 156
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-890gpa-ud3h_v2...
Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) BIOS FD jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) BIOS FD, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Allied Telesis AT-2717POE+ Copper Ethernet Driver 15.6.0.3 for W czy Konica Minolta PagePro 4650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for 200. Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) BIOS FD poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.