Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Graphics Driver 8.881 for XP

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Graphics Driver 8.881 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 482
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_vga_amditx.exe
Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Graphics Driver 8.881 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Graphics Driver 8.881 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite U500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 czy Konica Minolta bizhub C35P Printer PS Driver 1.0.7.0 for Vista 6. Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) AMD Graphics Driver 8.881 for XP poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.