Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zotac ZBOX ID80 NVIDIA Graphics Driver 310.90

Zotac ZBOX ID80 NVIDIA Graphics Driver 310.90 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 212
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: vga_nvidia_wxp.zip
Zotac ZBOX ID80 NVIDIA Graphics Driver 310.90 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Zotac ZBOX ID80 NVIDIA Graphics Driver 310.90, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Canon imageRUNNER ADVANCE C9270 PRO Printer FAX INF File Tool 8. czy Gateway TC79 ALPS Touchpad Driver 7.2.2002.2 for XP. Zotac ZBOX ID80 NVIDIA Graphics Driver 310.90 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.