Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/RAID Preinstall Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Liczba pobrań: 189
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...
Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/RAID Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/RAID Preinstall Drive to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby u-blox LEA-6H Module Firmware 7.01, czy Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.0.27 for Vista. Gigabyte GA-990FXA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA/RAID Preinstall Drive poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.