Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Panasonic DMR-EH50S DVD Recorder Firmware UA-340

Panasonic DMR-EH50S DVD Recorder Firmware UA-340 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Panasonic.

Liczba pobrań: 273
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Panasonic
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PANA_DVD.FRM
Panasonic DMR-EH50S DVD Recorder Firmware UA-340 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Panasonic.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Panasonic DMR-EH50S DVD Recorder Firmware UA-340, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad T61 Synaptics UltraNav Driver 16.2.19.7 czy Sony Vaio VPCZ21CGX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8.. Kod programu Panasonic DMR-EH50S DVD Recorder Firmware UA-340 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.