Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock FM2A75M-DGS AMD Cool''n''Quiet Driver

ASRock FM2A75M-DGS AMD Cool&039;&039;n&039;&039;Quiet Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 176
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CPU_XP64_XP1.3.2_2007_AUG...
ASRock FM2A75M-DGS AMD Cool''n''Quiet Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

ASRock FM2A75M-DGS AMD Cool''n''Quiet Driver jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby SMSC LAN9500 Ethernet Adapter (SAL10) Driver 2.6.0.7 for XP64 czy Albatron PX915P4 Pro Marvell LAN Driver 6.32. Programiści AMD zadbali, by ASRock FM2A75M-DGS AMD Cool''n''Quiet Driver były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.