Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel DH61SA Desktop Board Recovery BIOS 0116

Intel DH61SA Desktop Board Recovery BIOS 0116 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 175
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BE0116.BIO
Intel DH61SA Desktop Board Recovery BIOS 0116 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Intel DH61SA Desktop Board Recovery BIOS 0116, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Aspire M3-581G Intel Graphics Driver 9.17.10.2867 Upgrade f czy HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Realtek LAN Driver . Intel DH61SA Desktop Board Recovery BIOS 0116 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.