Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA78GM-S2H (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.641 for V

Gigabyte GA-MA78GM-S2H (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.641 for V jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 174
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_chipse...
Gigabyte GA-MA78GM-S2H (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.641 for V to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta magicolor 4690MF Printer Fax Driver 0.32 for Serv i Sony Vaio VPCZ13DGX WebCam Companion Application 3.0.21.368. Gigabyte GA-MA78GM-S2H (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.641 for V poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.