Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

u-blox LEA-6N Module Firmware 1.00

u-blox LEA-6N Module Firmware 1.00 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 199
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: EXT_G60_LEA-6N.6bd417c834...
u-blox LEA-6N Module Firmware 1.00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

u-blox LEA-6N Module Firmware 1.00 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Zotac ZBOX-AD05BR AMD AHCI Preinstall Driver 3.2.1540.92 czy Toshiba Portege A600 Intel Chipset Utility 8.7.0.1007 for Vista6. Programiści Others zadbali, by u-blox LEA-6N Module Firmware 1.00 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.