Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Paper Racing 1.1.7

Paper Racing to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Paper Racing odpowiedzialna jest firma DroidHen Publisher.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 698
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: DroidHen Publisher
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.droidhen.p...
Paper Racing to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Paper Racing zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio DroidHen Publisher.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.1.7. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić ZombieSmash oraz Speedx 3D.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.