Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Newsweek日本版 1.7.0

Newsweek日本版 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Newsweek日本版 to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hankyu Communications Co., Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1414
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hankyu Communications Co., Ltd.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Newsweek日本版 to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Newsweek日本版 powstało w studiu firmy Hankyu Communications Co., Ltd..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.7.0.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Billboard Magazine oraz Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.