Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir #1 Trailer (HD)

Zapowiedź filmowa kolejnego rozszerzenia do gry Neverwinter Nights 2. Dodatek o nazwie Storm of Zehir pozwoli graczom dalej wprowadzać porządek na Wybrzeżu Mieczy. Rozszerzenie Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir będzie tym razem bardziej nastawione na aspekty ekonomiczne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 597
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Obsidian Entertainment
Rozmiar: 106.29 MB
Nazwa pliku: NWN2_SOZ_E3_Trailer.zip
Zapowiedź filmowa kolejnego rozszerzenia do gry Neverwinter Nights 2. Dodatek o nazwie Storm of Zehir pozwoli graczom dalej wprowadzać porządek na Wybrzeżu Mieczy. Rozszerzenie Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir będzie tym razem bardziej nastawione na aspekty ekonomiczne. Gra ma także zapewnić nieliniowe poruszanie się po terenie oraz możliwość tworzenia swojego zespołu od zera.

Fabuła związana jest z Wybrzeżem Mieczy. Po ostatnich wydarzeniach próbuje się ono wyciągnąć z gospodarczej zapaści. Jest to ciężkie chociażby ze względu na syndykaty handlowe próbujące przejąć całkowitą kontrolę nad ekonomią tego regionu.

Gracz, który sam będzie chciał zyskać jak najwięcej dla siebie, może wejść w sojusz z syndykatem bądź też handlować z powstałą szarą strefą. Podczas poznawania działania ekonomii regionu odkrywać się będzie także coraz więcej informacji o działającej w ukryciu, wrogo nastawionej, grupie Yuan-Ti
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.