Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u 2.2

N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 467
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 41 KB
Nazwa pliku:
N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.2. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić ELLE US oraz MacUser.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.