Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Money Today 2.4

Money Today to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z Money Today dzięki zaangażowaniu pracowników Magzter Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1373
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Magzter Inc.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Money Today to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Money Today to aplikacja wprowadzona na rynek przez Magzter Inc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.4. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod oraz PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.