Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Modern Combat 3: Fallen Nation 1.1.1

Modern Combat 3: Fallen Nation to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Modern Combat 3: Fallen Nation może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Gameloft

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 957
Cena/licencja: 3,16 zł
Producent/dystrybutor: Gameloft
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku: details?id=com.gameloft.a...
Modern Combat 3: Fallen Nation to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Modern Combat 3: Fallen Nation dzięki zaangażowaniu pracowników Gameloft.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.1.1. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Shazam Encore oraz HaxSync - 4.x Facebook Sync.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.