Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

3D Artist 2.5.8

3D Artist to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. 3D Artist zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Imagine Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 483
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu 3D Artist]
3D Artist to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. 3D Artist zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.8 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Play: The Best Playstation Magazine oraz Kingpin Skateboarding.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.