Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ELLE Decoration UK 3.0.1

ELLE Decoration UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. ELLE Decoration UK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Magazines UK

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 427
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu ELLE Decoration UK]
ELLE Decoration UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. ELLE Decoration UK zostało stworzone przez firmę Hearst Magazines UK.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.0.1.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Snap Magazine oraz Filmowy. Magazyn do czytania.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.