Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Program TV 2.0.0

Program TV to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Download Za stworzenie Program TV odpowiedzialna jest firma Wirtualna Polska.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Wirtualna Polska
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=pl.wp.programt...
Program TV to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Download. Program TV może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Wirtualna Polska

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 2.0.0. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić PhoneWeaver oraz Dropsync PRO Key.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.