Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Farmacja Praktyczna 1.0.22

Farmacja Praktyczna to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Farmacja Praktyczna to aplikacja wprowadzona na rynek przez Valkea Media S.A.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 353
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Valkea Media S.A.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Farmacja Praktyczna]
Farmacja Praktyczna to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Farmacja Praktyczna dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.22.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Macworld UK : the magazine for Mac, iPad, iPhone and Apple news oraz Entrepreneur Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.