Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BMW Car - The ultimate BMW magazine 4.2.5

BMW Car - The ultimate BMW magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. BMW Car - The ultimate BMW magazine powstało w studiu firmy Unity Media Plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 328
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Unity Media Plc
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu BMW Car - The ultimate BMW magazine]
BMW Car - The ultimate BMW magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie BMW Car - The ultimate BMW magazine odpowiedzialna jest firma Unity Media Plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.2.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Boat International oraz Real Madrid Grada Blanca.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.