Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Better Homes and Gardens Magazine 2.2

Better Homes and Gardens Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Better Homes and Gardens Magazine zostało stworzone przez firmę Meredith Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 308
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Meredith Corporation
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Better Homes and Gardens Magazine]
Better Homes and Gardens Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Better Homes and Gardens Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Meredith Corporation.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.2 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Project Magazine oraz gaga miesięcznik.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.