Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad 2.1.1

Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Za stworzenie Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad odpowiedzialna jest firma Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 182
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 24 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad]
Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.1.1. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Men's Health UK oraz DZIECKO - Magazyn dla rodziców.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.