Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mixmag Magazine 7.9

Mixmag Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Mixmag Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Development Hell Limited

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 856
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Development Hell Limited
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Mixmag Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Mixmag Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Development Hell Limited.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 7.9. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Tattoo Style oraz What Hi-Fi? Sound and Vision.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.