Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft Project Professional 2010

Microsoft Project Professional 2010 jest aplikacją do zarządzania projektami. Ta edycja po raz pierwszy wprowadza interfejs Wstążki.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 8087
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Microsoft Inc.
Rozmiar: 2770.34 MB
Nazwa pliku:
Microsoft Project Professional 2010 jest aplikacją przeznaczoną dla Biuro i firm. Jak sugeruje to nazwa, pomaga w zarządzaniu projektami, co pozwala znacznie zwiększyć wydajność pracy. Jest to następca wersji 2007, a w porównaniu z poprzednią wersją mamy zmiany dotyczące niemal każdego obszaru programu. Sam interfejs użytkownika doczekał się zmiany – wprowadzono Wstążkę z możliwością łatwego i wygodnego dostosowania widoku – dodano obszar Backstage, pozwalający na łatwe zarządzenie rozpoczętymi projektami i ich prezentację graficzną, dodano także terminarz umożliwiający łatwe zarządzanie harmonogramem.

Microsoft Project Professional 2010 doczekał się także zmian i udoskonaleń w funkcjach, możliwościach, a także innych aspektach organizowania projektu. Można sprawdzić to wszystko dzięki darmowej wersji testowej. Aby ją pobrać, należy zarejestrować się na stronie Microsoft lub też podać swoje ID z Windows Live
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.