Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft Office Professional 2010

Jeden z najpopularniejszych pakietów biurowych na świecie w najbardziej rozbudowanej wersji. W skład Office 2010 Professional Plus wchodzą aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Infopath, Communicator, SharePoint Workspace. Office 2010 to nowy ekran menu, ulepszone opcje edycyjne, nowa wstążka, edytor wideo wbudowany w PowerPoint i wiele innych nowości.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 25247
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Microsoft Corp.
Rozmiar: 717.73 MB
Nazwa pliku: XT101852694.aspx
Jeden z najpopularniejszych pakietów biurowych na świecie w najbardziej rozbudowanej wersji. W skład Office 2010 Professional wchodzą aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Infopath, Communicator, SharePoint Workspace. Office 2010 to nowy ekran menu, ulepszone opcje edycyjne, nowa wstążka, edytor wideo wbudowany w PowerPoint i wiele innych nowości.

Po pobraniu pliku i instalacji pakietu biurowego należy pamiętać o bezpłatnej rejestracji. W tym celu należy podać swój login na stronie internetowej Microsoftu i wypełnić krótką ankietę. Po jej wysłaniu otrzymasz klucz licencyjny pozwalający na korzystanie z programu przez 60-dni. Należy pamiętać również o bezpłatnej aktywacji przez Sieć. Więcej informacji na ten temat znadziesz w pomocy pakietu biurowego pod hasłem "Aktywowanie programów pakietu Microsoft Office".

Stabilne wersje Microsoft Office

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.