Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft IntelliType Pro (32-bit) 8.0

Microsoft IntelliType Pro (32-bit) to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Microsoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 519
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 14 KB
Nazwa pliku: ITPx86_1033_8.0.225.0.exe
Microsoft IntelliType Pro (32-bit) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Microsoft.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Microsoft IntelliType Pro (32-bit) to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ColorPlus PDF Printer Driver, czy Realtek AC'97 Driver (Windows Vista / Windows 7). Programiści Microsoft zadbali, by Microsoft IntelliType Pro (32-bit) były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.