Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Men's Health Mag 1.4.2

Men's Health Mag to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Men's Health Mag zostało stworzone przez firmę Rodale, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 591
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Rodale, Inc.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Men's Health Mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Men's Health Mag to aplikacja wprowadzona na rynek przez Rodale, Inc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.4.2 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Travel + Leisure oraz VOGUE DE ePAPER.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.