Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Maxim+ Magazine 4.1

Maxim+ Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Maxim+ Magazine powstało w studiu firmy Alpha Media Group Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 745
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Alpha Media Group Inc.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Maxim+ Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Maxim+ Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Alpha Media Group Inc..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić 3D World: CG tutorials and tips for animation, VFX and games art oraz Przekrój.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.