Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Martha Stewart Living Magazine for iPad 3.0

Martha Stewart Living Magazine for iPad to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Martha Stewart Living Magazine for iPad to aplikacja wprowadzona na rynek przez Martha Stewart Living Omnimedia, Inc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 676
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Martha Stewart Living Omnimedia, Inc
Rozmiar: 14 KB
Nazwa pliku:
Martha Stewart Living Magazine for iPad to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Martha Stewart Living Magazine for iPad zostało stworzone przez firmę Martha Stewart Living Omnimedia, Inc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.0.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić The Economist on iPad (Europe) oraz Puls Biznesu+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.