Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Martha Stewart Everyday Food Magazine 3.0

Martha Stewart Everyday Food Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Martha Stewart Everyday Food Magazine powstało w studiu firmy Martha Stewart Living Omnimedia, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Martha Stewart Living Omnimedia, Inc
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:
Martha Stewart Everyday Food Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie Martha Stewart Everyday Food Magazine odpowiedzialna jest firma Martha Stewart Living Omnimedia, Inc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 3.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić ELLE Magazine UK oraz Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.