Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Magazyn Press 1.3.1

Magazyn Press to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Magazyn Press może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Press

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 533
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Press
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Magazyn Press to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Magazyn Press zostało stworzone przez firmę Press.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.3.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u oraz Skiing Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.