Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MAGAZYN FILM 5.2.5.2

MAGAZYN FILM to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. MAGAZYN FILM zostało stworzone przez firmę Media Point Group Sp z o.o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Media Point Group Sp z o.o.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
MAGAZYN FILM to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. MAGAZYN FILM może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Media Point Group Sp z o.o.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 5.2.5.2 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Garden Design Mag oraz Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.