Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

1Password 3.5.8 (Mac)

Użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika do serwisów Internetowych. Dodatkowo aplikacja umożliwia automatyczne logowanie do odwiedzonych wcześniej witryn.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 545
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Agile Web Solutions
Rozmiar: 20.65 MB
Nazwa pliku: 1Password-3.5.8.zip

[inne wersje programu 1Password]
1Password - użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika do serwisów internetowych.

Funkcjonalność

Aplikacja umożliwia automatyczne logowanie do odwiedzonych wcześniej witryn. Program współpracuje z przeglądarkami Safari, Camino, OmniWeb, DEVONagent, Firefox, Flock, Fluid, oraz NetNewsWire, gdzie możemy modyfikować wcześniej zapisane hasła, dodawać nowe i zmieniać ustawienia programu.

Dodatkowo wyposażona jest w wyszukiwarkę, synchronizacje z iPadem i iPhonem, „tagi” dla lepszej organizacji haseł oraz nowy system zapamiętywania haseł nie tylko ze stron internetowych a także z programów takich jak: Mail, AirPort ruters, aplikacji FTP czy iTunes Store.

Interfejs

Przyjazny interfejs pozwala przypisać hasła do różnych kategorii (każda ma inny kolor ułatwiający identyfikację), co sprawia, że nawet najbardziej oporni użytkownicy mogą bez kłopotu korzystać z narzędzia.

UWAGI

Wersja 30-dniowa
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.